biuro@pbksa-kepno.pl 62 78 236 11

Beton towarowy Ostrzeszów

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i dystrybucją betonu towarowego w Ostrzeszowie i okolicach. Jeśli więc planujesz rozpocząć budowę domu jedno- lub wielorodzinnego, obiektu sportowego, handlowego czy biurowego, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełen profesjonalizm. Zamówiony surowiec dowozimy bezpośrednio do Klienta, więc nie musisz martwić logistyką. Produkowany przez nas beton posiada niezbędne certyfikaty oraz atesty, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz surowiec najwyższej jakości.

 

Betoniarnia Ostrzeszów

W naszej betoniarni koło Ostrzeszowa kupisz doskonałej jakości beton towarowy, który sprawdzi się do produkcji m.in. posadzek oraz elementów nośnych. W zależności od potrzeb Klienta, produkujemy beton o różnych właściwościach. Do jego produkcji zużywamy m.in. cement, kruszywo i wodę, które dodawane w różnych ilościach, pozwalają nam uzyskać doskonałej jakości materiał budowlany. Zaopatrujemy przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych m.in. z Kępna, Wieruszowa oraz innych okolicznych miejscowości.

 

Jak powstaje beton towarowy?

Produkcja betonu towarowego odbywa się w betoniarni, gdzie dysponujemy odpowiednim zapleczem technologicznym, umożliwiającym nam produkcję tego surowca budowalnego na większą skalę. Przy użyciu różnego rodzaju zasobników, pojemników i podajników, mieszamy różnorodne składniki, które w połączeniu z wodą tworzą jednolitą masę. Po uzyskaniu odpowiedniej konsystencji, masa trafia do tzw. gruszek, czyli betonwozów, które transportują surowiec na plac budowy. Do produkcji betonu stosujemy różnego rodzaju mieszanki, które pozwalają nam na uzyskanie surowca o określonych właściwościach.

 

Zastosowanie betonu towarowego

Produkowany przez nas beton towarowy znalazł szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Z jego wykorzystaniem możliwe jest nie tylko wybudowanie budynku o różnym zastosowaniu, ale również stworzenie nawierzchni np. dróg czy posadzek przeznaczonych do ruchu kołowego. Głównie jednak beton towarowy służy do budowy różnego rodzaju elementów nośnych, ścian, stropów, schodów i wieńców. Doskonale sprawdza się także jako surowiec budowlany do zalewania fundamentów budynków mieszkalnych, usługowych oraz produkcyjnych. Jeśli zatem planujesz rozpoczęcie inwestycji w Ostrzeszowie, zapraszamy do kontaktu. Jeśli jednak Twoja inwestycja znajduje się w innej miejscowości, skorzystaj z możliwości transportu kruszywa. Beton towarowy dowozimy również do Sycowa, Kępna i Wieruszowa.