biuro@pbksa-kepno.pl 62 78 236 11

Budowa hal Wieruszów

Budujemy nowoczesne hale przemysłowe, magazynowe, usługowe i logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Działamy na terenie Wieruszowa oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, fachowe doradztwo, pełen profesjonalizm oraz terminowość. Używamy tylko materiałów najwyższej jakości, gwarantujących bezpieczeństwo oraz długotrwałe użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 

Stawiamy hale magazynowe i produkcyjne

Twoja firma się rozwija i potrzebujesz więcej miejsca do magazynowania? A może brakuje Ci wolnej przestrzeni na rozszerzenie produkcji? W takim razie zdecyduj się na budowę hali magazynowej lub produkcyjnej. To rozwiązanie, które umożliwi Ci szybko i skutecznie rozwiązać Twój problem. Zajmujemy się budową hal o konstrukcji stalowej, żelbetowej lub betonowej. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań, możesz wybierać spośród setek projektów łączących w sobie funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania.

 

Zakres prac jakie wykonujemy podczas realizacji projektu

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możesz liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie, terminowość oraz kompleksowość usług. Zadbamy o każdy szczegół na wszystkich etapach realizacji projektu. Zlecając nam wybudowanie hali możesz liczyć m.in. na wykonanie:
– robót ziemnych np. pod fundamenty, kanalizację itd.,
– fundamentów wraz ze zbrojeniem,
– szkieletu stalowego, betonowego lub żelbetowego,
– posadzki betonowej, ścian zewnętrznych oraz dachu,
– instalacji elektrycznej, kanalizacyjnej, hydraulicznej,
– prac wykończeniowych.