biuro@pbksa-kepno.pl 62 78 236 11

Budowa hal Ostrzeszów

Budowa hal w okolicach Ostrzeszowa to jeden z profili działalności naszej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy się pochwalić mianem jednej z najlepszych firm zajmujących się stawianiem hal w Ostrzeszowie i okolicach. Zrealizowaliśmy setki projektów hal dla Klientów indywidualnych oraz firm z różnych branż np. spożywczej, usługowej, logistycznej. Tworzymy konstrukcje zarówno metalowe, stalowe i aluminiowe, jak i murowane z możliwością dalszej rozbudowy. Oferujemy fachowe doradztwo, doskonałą jakość oraz terminowość realizacji projektu.

 

Jakie rodzaje hal budujemy?

Zajmujemy się budową hal o różnym wykorzystaniu oraz powierzchni. Wykonujemy zarówno hale ogrzewane np. produkcyjne, jak i hale mroźne przeznaczone np. do przechowywania żywności. W zależności od potrzeb oraz indywidualnych preferencji Klienta wykonujemy również hale:
– magazynowe,
– produkcyjne,
– logistyczne,
– sportowe,
– rolnicze,
– widowiskowe,
– przemysłowe
– usługowe.

 

Stawiamy nowoczesne hale o konstrukcji stalowej lub żelbetowej

Hale o konstrukcji stalowej to najczęściej wybierany typ hal o przeznaczeniu produkcyjnym lub magazynowym. Dzięki zastosowaniu gotowych elementów stalowych, ich postawienie jest znacznie szybsze oraz zdecydowanie tańsze niż budowa hal betonowych. Hale żelbetowe, łączące w sobie elementy stalowe i betonowe, cechują się natomiast wysoką ogniotrwałością i odpornością na korozję oraz duże obciążenia statyczne lub dynamiczne. Dlatego też ta technika wybierana jest często do budowy np. hal sportowych i widowiskowych czy obiektów handlowych, które muszą być dostosowane do określonych norm np. przeciwpożarowych.