biuro@pbksa-kepno.pl 62 78 236 11
Strona główna » Usługi

Kompleksowe usługi budowlane – Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług Sp. z o.o.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. W ramach działalności naszej firmy, świadczymy również usługi remontowe i modernizacyjne. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, atrakcyjne warunki współpracy oraz fachowe doradztwo. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem oraz zapleczem technicznym i logistycznym, które pozwala nam na terminową realizację projektów. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i inwestorów prywatnych. Choć nasza firma zlokalizowana jest w Kępnie, realizujemy projekty na terenie całego województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i opolskiego.

 

Jakie roboty budowlane wykonujemy?

Wykonamy dla Ciebie m.in. roboty ziemne wraz z wkopaniem fundamentów oraz przygotowaniem gruntów do instalacji mediów. Ponadto oferujemy m.in.:
– roboty murarskie np. wykonanie ścianek działowych, nośnych, fundamentów,
– wykonanie stropów oraz dachu,
– budowę schodów zewnętrznych i wewnętrznych,
– wykonanie niezbędnych instalacji np. wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych, grzewczych,
– roboty wykończeniowe – od położenia tynków i elewacji, po malowanie i stolarkę okienną oraz drzwiową,
– przyłącza mediów.

 

Jakie rodzaje projektów realizujemy?

Specjalizujemy się w budowie obiektów biurowych, użyteczności publicznej, sportowych, mieszkaniowych i przemysłowych. Ponadto wykonujemy również:
– hale produkcyjne, magazynowe i sportowe,
– obiekty przemysłowe,
– czyszczalnie ścieków,
– budynki jednorodzinne oraz wielorodzinne
– posadzki przemysłowe.

 

Sprzedaż i dystrybucja materiałów budowlanych

Zajmujemy się również sprzedażą oraz dystrybucją materiałów budowlanych. Prowadzimy własną betoniarnię w Kępnie, w której produkujemy m.in. certyfikowany beton towarowy oraz posadzkowy. Oferujemy także wysokiej jakości prefabrykaty betonowe wykonywane na indywidualne zamówienie. Ponadto w naszej firmie zaopatrzysz się również w stal zbrojeniową. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów budowlanych oraz konkurencyjne ceny. W naszej firmie nie tylko zamówisz beton, stal lub elementy betonowe, ale również możesz skorzystać z możliwości dowozu zamówienia pod wskazany adres.