biuro@pbksa-kepno.pl 62 78 236 11

Budowa hal Syców

Potrzebujesz postawić halę stalową, betonową lub żelbetową w Sycowie lub okolicach? Zobacz zatem nasza ofertę. Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych o różnym przeznaczeniu oraz kubaturze. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnym, jaki z firmami. Zapewniamy doskonałą jakość wykonania, terminowość realizacji umów oraz atrakcyjne warunki współpracy. Oferujemy hale przeznaczone m.in. pod centra handlowe i usługowe, zakłady produkcyjne, magazyny, chłodnie, centra logistyczne, obiekty sportowe, hangary, fabryki. Działamy na terenie Sycowa oraz okolicznych miejscowości.

 

Zamów halę dopasowaną do Twoich potrzeb

Realizujemy zamówienia na hale dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Wykonujemy zarówno hale stalowe, betonowe oraz żelbetowe, które cechują się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Zajmujemy się nie tylko stawianiem fundamentów, ale również wykonujemy kompleksowe prace wykończeniowe, hydrauliczne, kanalizacyjne i instalacyjne. Posiadamy niezbędne doświadczenie, które zdobywaliśmy podczas wykonywania setek realizacji dla naszych Klientów z całej Polski.

 

Stawiamy hale dla różnych branż przemysłu,

W naszym portfolio znajdziesz wiele projektów o różnym przeznaczeniu. Zajmujemy się budową hal m.in. dla branży przemysłowej, magazynowej, logistycznej. Z chęcią podejmujemy się również budowy hal do przechowywania płodów rolnych lub artykułów spożywczych. Zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu – od stawiania fundamentów, aż po prace wykończeniowe. Zapraszamy.